DrySkull zapowiada solowy album. Posłuchaj singla “Wszystko jest wszystkim”

Robert Krawczyk, znany w kręgu muzycznym jako DrySkull, wydał trzeci autorski singiel “Wszystko jest wszystkim”, który zapowiada jego solowy album “OD:DO”.

Publiczność może kojarzyć go ze współpracy z czołówką polskich wykonawców rozrywkowych. Mrozu, Sokół, Dawid Podsiadło, Lanberry to tylko niektórzy z artystów, z którymi współpracował muzyk.

“Wszystko Jest Wszystkim” zapowiada solowy album pod tytułem “OD:DO”. Album ten, w całości skomponowany, napisany i wyprodukowany przez Roberta Krawczyka, trafi do słuchaczy już 18 grudnia 2020 roku.

fot. materiały prasowe

 

„To piosenka o nas. To zbiór myśli, jaki przyszedł mi do głowy podczas pewnej magicznej podróży na Mazury. Połowę tekstu napisałem jadąc w nieznane, drugą zaś, wracając do siebie. W dobie wszechobecnego podziału utwór ten nawołuje do zjednoczenia. Ponieważ głęboko wierzę w to, że wszyscy jesteśmy jedno” – mówi artysta.

Utworowi towarzyszy teledysk będący relacją z koncertu, który został nagrany w trakcie pierwszego uderzenia pandemii, w czerwcu 2020 roku.

 

 

Leave a Reply