KRiSU z premierowym albumem “Pamiętasz…?”. Posłuchaj singla “Tolerancja”

Singiel “Tolerancja” pochodzi z albumu “Pamiętasz…?” artysty występującego pod pseudonimem KRiSU. Album jest już w oficjalnej sprzedaży.

W utworze wokalnie towarzyszy Krisowi dwóch wokalistów – Paweł Nawrocki z zespołu Alergen i Krzysztof Kuchta /Chris Vane/.

fot. materiały prasowe

Utwór stwarzający klimat pozytywnych odczuć i ukazujący jedność poprzez muzykę. Dynamiczny i różnorodny stylistycznie, skupiający w sobie pop, rock, rap tworzy zaskakującą całość. Bogaty w różne gatunki muzyczne trafia w indywidualne gusta wielu słuchaczy.

 

Tekst ukazuje szacunek dla wolności innych ludzi w poglądach, stylu życia, niewpisujących się w „normę”. Wystarczy spojrzeć w oczy, czy dostrzec czyjąś duszę, żeby się przekonać, że nie jesteśmy sami. Przekonujemy się, że jest więcej ludzi, myślących i działających jak my. Pomiędzy nami mogą być różne odległości i wydaje nam się, że mniejszy dystans oznacza większą bliskość. Słuchając muzyki, niosącej przekaz uświadamiamy sobie, że nie jesteśmy sami i w grupie możemy osiągnąć więcej, bez podziałów kulturowych, czy etnicznych dążąc do jednego celu.

Utwór “Tolerancja” jest przypisany do “Muzyki dla szczęścia”, stworzonej przez Krisa dla Fundacji Help Furaha, żeby pokazać, że w nas i muzyce “…to jest siła”.

Album jest dostępny pod linkiem: http://www.krisu.pl/store/

 

 

2 odpowiedzi na “KRiSU z premierowym albumem “Pamiętasz…?”. Posłuchaj singla “Tolerancja””

Dodaj komentarz