Zespół GRAPH!TE prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu “Jeszcze raz”

“Jeszcze raz” to premierowy utwór zespołu GRAPH!TE. Do energetycznej piosenki powstał teledysk.

„Jeszcze raz” to piosenka o sile jaką niesie ze sobą przyjaźń, nie zawsze jest to prosta relacja jednak warto o nią zawalczyć. Piosenka jest dynamiczna, przepełniona dobrą energią a jej stylistyka osadzona w latach 80. – jak informuje zespół.

GRAPH!TE to pięcioro przyjaciół, jedna pasja. Wspólną muzyczną ścieżkę rozpoczynali od kameralnych imprez.

fot. materiały prasowe

Początkowo tworzyli aranżacje ulubionych utworów, bawili się dźwiękami, szukając jednocześnie własnego brzmienia. W końcu w zaciszu studia zaczęli pisać piosenki, bo wierzą, że marzenia warto spełniać. Tworząc, poszukują najciekawszych rozwiązań, wymieniają się pomysłami, inspirują się nawzajem. Każdy z nich daje cząstkę siebie. Tak powstał ich pierwszy utwór „To nie sen” w 2013 roku i tak samo działają do dziś. Teraz zespół pracuje nad nową EP.

Nasze piosenki – czasem energetyczne, czasem melancholijne – to popowe kompozycje z elementami rocka, disco czy funky. Na naszych koncertach można też usłyszeć aranżacje przebojów z lat 80. Fantastyczna atmosfera koncertów, pozytywna energia i kontakt z publicznością to nasz żywioł i najcenniejsze doświadczenie.

Recenzja utworu dostępna pod linkiem:

“Jeszcze raz”, czyli nowy utwór zespołu GRAPH!TE

Singiel “Jeszcze raz” dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych: https://ffm.to/GRAPHITEjeszczeraz

*****

Wokal: Renata Potomska
Perkusja: Wojciech Barczak
Klawisze: Grzegorz Barczak
Bas: Piotr Kowalczyk
Gitara: Michał Pawlaczyk

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply