KRiSU z premierowym albumem “Pamiętasz…?”

27 listopada ukazał się album “Pamiętasz…?” artysty występującego pod pseudonimem KRiSU. Wkrótce pojawi się nasza recenzja tego wydarzenia.

Słuchamy muzyki celem odczuwania emocji, doznania przyjemności, czy poddania się refleksji. Płyta  Pamiętasz…?  wprowadza nas na drogę dźwięków tworzącą opowieść, stwarza napięcie i pobudza ciekawość kolejnego utworu. Przemyślane, prawdziwe teksty z pięknym akompaniamentem harmonijnie tworzą całość. Na płycie usłyszymy dźwięki spokojnego piano i mocniejszych gitar, co zaspokoi oczekiwania wielu słuchaczy. Krisu tworząc płytę, skupił się nie tylko na czystości brzmienia prawdziwych instrumentów, ale również na grze naszymi emocjami.

fot. okładka płyty

KRiSU to wokalista, muzyk, kompozytor, autor tekstów.

“Muzyka jest dla mnie wszystkim …. bez niej nie byłbym w pełni tym kim jestem. „Music is the soundtrack to my life”. Nie mogę nazwać się muzykiem gdyż nie mam takiego wykształcenia. Ale robię to co kocham i co przynosi mi wiele radości i spełnienia… Rok 2020 jest dla mnie wyjątkowy, wydaję płytę o tytule “Pamiętasz…?” na której znalazło się 12 wyjątkowych utworów. W swoim życiu zawodowym miałem kontakt z różnymi artystami z mniejszymi jaki i większymi sukcesami na koncie… Nie żałuje niczego tym bardziej tego co już za mną… Najbardziej cenie sobie doświadczenie, które zdobyłem w jakimś stopniu od każdego z kim miałem przyjemność współpracować za co mocno i z całego serca dziękuję….” – jak informuje artysta.

Album jest dostępny pod linkiem: http://www.krisu.pl/store/

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply