Dream Light prezentuje nowy utwór “Chmury”

“Chmury” to najnowszy singiel Dream Light, który zapowiada ich drugi album. Synth-popowe, słoneczne brzmienie, przebojowy puls i charakterystyczny wokal. To wszystko znajdziecie w tym utworze.

“Chmury” to utwór odsłaniający pełną charakterystykę zespołu. Lekki muzycznie, klimatyczny, wręcz atmosferyczny, niosący ze sobą pozytywne emocje. Zespół garściami czerpie z synth-popu, przepuszczając go przez własną wrażliwość, dzięki czemu tworzy własną jakość. Piosenka jest dosyć ascetyczna. Otoczona została jedynie elektronicznym brzmieniem, które ubarwia dziewczęcy głos Martyny Pogorzelczyk. Zapewne lżejsze kawałki zrównoważą się z bardziej rozwiniętymi artystycznie na ich nowej płycie, której premiera zapowiadana jest na następny rok. “Chmury” należą do tych bardziej rozrywkowych, ale równie ciekawych.

Nowa piosenka duetu Dream Light roztacza dobrą aurę. Warto posłuchać, szczególnie w momentach, gdy brakuje nam pozytywnych, słonecznych dźwięków. Ich muzyka jest jak zastrzyk dobrej energii.

*****

Premiera drugiego albumu zespołu Dream Light planowana jest na koniec 2021 roku. Po dobrym odbiorze debiutanckiej płyty “Druga Strona” zespół nie zwalnia tempa i poszukuje coraz ciekawych brzmień i inspiracji muzycznych. Singiel “Chmury” to początek nowej drogi w muzyczne horyzonty.
  Zespół Dream Light powstał w listopadzie 2019 roku. Tworzą go Mateusz Kluba (kompozytor) i Martyna Pogorzelczyk (autorka tekstów). Grupa wykonuje muzykę elektroniczną z wokalem na żywo. Premiera debiutanckiego albumu pt. “Druga Strona” (fizyczny krążek) odbyła się 9 lutego 2020, a na platformach streamingowych 28 lutego. Dream Light to ciekawe widowisko muzyczne połączone z dawką pozytywnych emocji i wrażeń.

Słuchaj singla “Chmury” w serwisach cyfrowych: https://ffm.to/dreamlightchmury

 

fot. materiały promocyjne

2 odpowiedzi na “Dream Light prezentuje nowy utwór “Chmury””

Leave a Reply