Rosalie. w wyjątkowej sesji dla Vevo

Rosalie. prezentuje wyjątkową sesję dla Vevo nagraną w Warszawie. Wokalistka wykonała dwa utwory: „Moment” oraz „IDeal” ze swojego albumu „IDeal”. Wersja na żywo została nagrana tzw. mastershotem, nieprzerwanym żadnym cięciem ani montażem.

„IDeal” to druga płyta długogrająca w dyskografii Rosalie.Zależało mi na dobrej zabawie, luzie i pokonywaniu własnych barier – tłumaczy piosenkarka. Mnogość nowych pomysłów manifestuje się na każdej z dziesięciu kompozycji, które oscylują wokół charakterystycznego dla niej stylu. Podobnie jak w przypadku „Flashback”, tak i tym razem wokalistka zaprosiła do współpracy wielu gości z różnych muzycznych światów. Wśród nich znaleźli się producentka Chloe Martini oraz schafter i Ment XXL.

fot. Katarzyna Marcinkiewicz

Rosalie. to piosenkarka i autorka tekstów, której styl – balansujący między mainstreamem a undergroundem – bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. Artystka swoim koncie ma m.in. EP-kę „Enuff”, świetnie przyjęty album „Flashback” oraz wspólne nagrania z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi oraz elektronicznym duetem Catz ‘N Dogz. W 2018 została nominowana do nagrody Fryderyka w kategorii DEBIUT ROKU. W marcu 2020, nakładem Def Jam Recordings Poland, ukazał się jej najnowszy krążek „IDeal”.

Rosalie. – “IDeal” [RECENZJA]

Leave a Reply