Kamil Bednarek prezentuje nowy utwór “Wojownik światła”

Singiel „Wojownik światła” zapowiada premierę najnowszego albumu Kamila Bednarka, która zaplanowana jest na wiosnę 2021 roku.

“Chciałbym, aby w codzienności życia mieć wystarczająco dużo motywacji, by stawiać czoła wariacji tego świata i tym samym problemom z nimi związanych. Pamiętajcie, że w chwili słabości, załamania i zwątpienia JESTEM, tworzę, wspieram i wierzę, że zawsze zwycięża dobro! Dołączcie do mnie! Bądźmy Wojownikami Światła”Kamil Bednarek

To już kolejny utwór, który powstał we współpracy z kompozytorem i producentem Janem Smoczyńskim.

Jedna z najbardziej wyczekiwanych tras koncertowych tego roku – #BednarekInaczej 2020 Tour zostaje przeniesiona na rok 2021. 

fot. materiały prasowe

Pandemia COVID – 19 i związane z nią obostrzenia nie pozwalają nam świętować koncertowego spotkania z najbardziej energetycznym polskim artystą, który stworzył w tym roku prawdziwy hymn nowych czasów – przebój „Bądź przy mnie”. W trosce o najwyższą jakość organizowanych wyjątkowych  koncertów uznano, że w obecnej sytuacji trasa #BednarekInaczej 2020 Tour nie może zostać zorganizowana zgodnie z założeniami i standardami artysty oraz organizatora.

 

Leave a Reply