Beti & Bobass w interpretacji utworu “Dziwny jest ten świat”

Nieśmiertelna piosenka “Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena doczekała się już wielu interpretacji. Nową wersję tego utworu zaprezentował tym razem duet Beti & Bobass.

“W obliczu ostatnich wydarzeń w Polsce i na Świecie oraz pod wpływem osobistych przeżyć powstała nasza aranżacja tego pięknego utworu Czesława Niemena.” – jak informuje zespół.

Duet jest w trakcie nagrywania drugiej płyty, na której znajdzie się także ten utwór.

fot. materiały prasowe

Duet Beti & Bobass to dwie wybuchowe osobowości, których oprócz wspólnej pasji i przyjaźni połączyła również muzyka.

 

 

Beata Beti Bełtowska to wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu. Absolwentka szkoły muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli, autorka muzyki i tekstów. Finalistka programu telewizyjnego “Aplauz Aplauz” emitowanego na antenie TVN. Pedagog pracująca z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i umiarkowanym. Twórczyni programu muzykoterapetycznego pt. “Muzykoterapia w procesie wspomagania rozwoju oraz niwelowania napięć dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną”, wieloletnia nauczycielka muzyki w szkołach masowych.

Kuba “BOBASS” Wilk – multiinstrumentalista , głównie basista i kontrabasista, aranżer, realizator dźwięku w studiu Chabakoovka gra głównie jazz i funk, nie przeszkadza mu to jednak w otwieraniu się na inne, często bardzo odległe stylistycznie gatunki. Współpracował między innymi z wieloma zespołami folkowymi m.in. Trebunie Tutki, Siwy Dym, Rzoz. Koncertował w wielokrotnie w Indiach, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Łotwie, Ukrainie, Słowacji, Niemczech, Bułgarii i Danii. Został laureatem Festiwalu Polskiego Radia programu 2 “Nowa Tradycja”, gdzie zdobył Grand Prix w duecie z Agatą Siemaszko. Jest związany z firmą Ernie Bal land oraz Music Mann prezentując gitary basowe. Reprezentował Polskę na Festiwalu Euroradio w Bułgarii w Duecie z Agatą Siemaszko.

Czesław Niemen w interpretacji duetu Beti & Bobass. Posłuchaj “Dziwny jest ten świat”

Vocal i chórki – Beti
Fortepian, gitara basowa, gitara elektryczna – Kuba Bobass Wilk
Perkusja – Mirosław Hady
Aranżacja – Kuba Bobss Wilk
Mix i master – Kuba Bobass Wilk
Nagrano w studio CHabakoovka

 

Jedna odpowiedź do “Beti & Bobass w interpretacji utworu “Dziwny jest ten świat””

Leave a Reply