Zapowiedź specjalnego albumu sanah

“Bujda” to specjalny minialbum sanah, który ukaże się 23 października 2020 na winylu i kasecie magnetofonowej. Na płycie znajdzie się m.in. premierowy utwór “No sory”.

Ogromny sukces „Szampana” i „Melodii” wyniósł sanah na sam szczyt popularności w zaledwie kilka miesięcy. W tym czasie zagrała mnóstwo koncertów, podbiła większość list przebojów a jej debiutancka płyta „Królowa dram” zyskała status Platyny. I choć większość nowych odbiorców natychmiast pokochała również jej wcześniejsze piosenki, nie wszyscy wiedzą, że poza radiowymi hitami sanah ma też bardziej alternatywne oblicze.

Dobrze prezentuje się ono na EP-ce „BUJDA”  – oczkiem puszczonym do fanów, czekających na jej kolejną płytę.

fot. okładka płyty

Poza dwiema wersjami przeboju „No sory” znajdziemy tu kompozycje spokojniejsze „Pożal się Boże”, orkiestrowe „duszki” czy mocno folkowe (tytułowa „BUJDA”)  – wszystko w charakterystycznym, „sanahowym” stylu. Tu po raz pierwszy ukazują się tu też m.in. nominowany do Fryderyka medley przebojów Dawida Podsiadły „projekt nieznajomy nie kłamie” i opublikowane w czasach pandemii demo „róże”. Łącznie wydawnictwo zawiera 8 utworów.

„BUJDA” w formie fizycznej ukazuje się na specjalnych kolorowych nośnikach – winylu i kasecie magnetofonowej.

Tracklista:

Side A
1. No sory
2. Oczy
3. Duszki
4. Bujda

Side B
1. Pożal się Boże
2. Projekt nieznajomy nie kłamie
3. Róże (demo w domu)
4. No sory (wersja alternatywna)

 

Dodaj komentarz