Grubson prezentuje nowy utwór “Emotikony”. Obejrzyj teledysk

Kilka dni temu Grubson zaprezentował się premierowy utwór “Emotikony”, do którego powstał wymowny teledysk. Nowy kawałek zapowiada kolejny album rapera.

“Przez moment próbowaliśmy sobie wyobrazić świat, w którym media nie służą do szczucia jednych na drugich. Gdzie ludzie wybrani przez wyborców faktycznie realizują ich potrzeby. Gdzie, pomimo różnic w poglądach, jest miejsce na dialog i zrozumienie drugiej strony. Gdzie po wejściu na media społecznościowe, nie wyświetlają się tylko incydenty z udziałem policji, a hasztagi są używane do solidaryzowania się z ofiarami. Gdzie człowiek może żyć godnie, niezależnie od światopoglądu.

fot. materiały prasowe

 

Wierzyć politykom, jakkolwiek naiwnie to brzmi. Wierzyć w to, że media są po to, by informować. Wyobraźcie to sobie. W 2020 roku wydaje się to wręcz niemożliwe.

Niezależnie od tego, na kogo głosowaliście, niezależnie od tego, jaką macie wizję Polski – pamiętajcie, że jest ona dobrem wspólnym. Pamiętajcie, że taki świat jest w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Nie dajcie się zaszczuć. Walczmy o to, co dobre dla nas wszystkich. Miłością, nie agresją. Z dumą przedstawiam Wam nowy klip do utworu.” – jak informuje Grubson w mediach społecznościowych.

 

Leave a Reply