Natalia Przybysz w utworze “Studio, scena, łóżko”

“Studio, scena, łóżko” to pierwszy premierowy utwór z albumu “Albo Inaczej Music: Festiwale Inaczej” wykonany przez Natalię Przybysz. Kolejna płyta z serii “Albo Inaczej” ukaże się 27 sierpnia 2020.

fot. materiały promocyjne

“Kiedy siedzieliśmy wszyscy w domach w czasie pandemii, ja tęskniłam do koncertów i nagrań w mojej szklarni wśród pomidorów i bakłażanów. Wtedy, jak z nieba spadło zaproszenie do projektu: Festiwale Inaczej.

Piosenka „Studio scena, łóżko” jest efektem przetworzenia tego rapowego kawałka autorstwa Tego Typa Mesa przeze mnie i mojego kolegę Mariusza Obijalskiego*.” – jak informuje wokalistka i dodaje:

 

Ten rodzaj muzyki – aranż Mariusza – był dla mnie mega egzotyczny i tym bardziej dałam się złapać:) Wskoczyłam zatem w ten projekt bardzo ochoczo, bo byłam wygłodniała od tego siedzenia w domu, ale też przemiło było się znów spotkać i móc razem z Mariuszem popracować. Wyjątkowa frajda! Dziękuję ❤️

*Nasza współpraca zaczęła się na płycie „Gram Duszy”, potem nagraliśmy jeszcze „Kozmic Blues”, gdzie Mariusz oprócz instrumentów klawiszowych zagrał też na harmonijce ustnej m. in w „Niebieskim”.”

 

Leave a Reply