Posłuchaj mixtape’u Mad Hop Vol.9

Mad Hop Vol. 9 to zbiorczy mixtape muzyki pochodzący od wielu utalentowanych artystów, takich jak CloZeeTa-kuRobot Koch, Szatt i wielu innych. Każdy wprowadza tu własny styl. Melodyjne motywy instrumentalne i mistrzowskie sample sprawiają, że ten eklektyczny album żyje mnogością pomysłów.

Mad Hop Vol. 9 to gratka dla fanów oryginalnych bitów i ciekawych remixów. To zebrane wydanie stanowi też interesującą propozycję dla fanów muzyki elektronicznej, którzy z każdym utworem doświadczą czegoś nowego. W Mad Hop Vol. 9 znajdziemy także elementy trip-hopu i ambiance, zapewniające albumowi brzmienie relaksacyjne, oraz wysokiej jakości produkcję, która przyciągnie uwagę słuchaczy w każdym wieku.

fot. materiały promocyjne

 

Całość zawiera czternaście utworów z silnym basem, chwytliwymi elementami melodycznymi, wpadającymi w ucho bitami i talentami różnorodnych producentów. Od relaksacyjnych motywów Szatta, do atmosferycznej „inwazji” sci-fi Ta-Ku. Im głębiej zanurzysz się w album, tym bardziej zachwyci cię różnorodność kolorów i odcieni tej fantastycznej kompilacji. Album porwie słuchaczy w muzyczny trans dzięki niejednolitym dźwiękom, chwytliwości i pozytywnej instrumentalizacji.

 W rezultacie, Mad Hop Vol. 9 jest niczym prawdziwy kalejdoskop, w którym listę utworów zamyka intrygujący Afro-bit „Wilderness Rock” (Sabbo Ft. Axum).

Various Artist – Mad Hop Vol​.​9 [Compilation]

01. Szatt – Giving
02. CSAAR – Run Me Down (Sina. Remix)
03. CloZee – Ruins
04. We Are Creepz – Reincarnation
05. Deech – Floodz
06. B-Ju – Dancing In Vain
07. Joana Espadinha – Petrified (Nery Remix)
08. Robot Koch And Savannah Jo Lack – Heart As River
09. Ta-ku – Invasion (2011)
10. Sorg – Sunbathing (Zerolex Remix)
11. Filtercutter – Bouncy Trickle
12. Myamo – Empty (Klatu Remix)
13. SaBBo Ft. Axum – Wilderness Rock

(Preview)
Various Artist – Mad Hop Vol​.​9

 

Mad Hop vol. 9 znajdziesz tutaj: 

https://madhoprecords.bandcamp.com/album/mad-hop-vol-9

 

Leave a Reply