„Forever and a Night” – najnowszy singiel Viki Gabor

Po zwycięstwie w Eurowizji Junior 2019, zdobyciu ponad 70 milionów streamów i wyświetleń oraz otrzymania podwójnej platyny za singiel „Superhero” oraz platyny za singiel „Ramię w ramię” Viki Gabor powraca z nowym, anglojęzycznym singlem! „Forever and a Night” trafił na playlisty New Music Friday Spotify w dziewięciu krajach.

„Forever and a Night” trafiło na listy New Music Friday w Polsce (okładka), Finlandii, Turcji, Norwegii, Czechach, Słowacji, Portugalii, Islandii i Indiach.

fot. materiały prasowe

Po niezwykle pozytywnym przyjęciu singli „Superhero” i „Getaway”, Viki prezentuje kolejny anglojęzyczny singiel pt. „Forever and a Night”, napisany m.in. przez Cutfather (Katy Perry, Dagny, R3HAB) oraz Lawrie Martin (Don Diablo, Zayn, Zak Abel). Najnowszy utwór Viki jest pełen energii i ma szansę zostać hitem tego lata!

Viki o swojej nowej piosence mówi:

“Chciałabym, żeby każdy interpretował moje utwory na swój sposób, dla mnie osobiście ta piosenka opowiada o mnie i o moich przyjaciołach mieszkających za granicą, zawsze jest mi bardzo trudno się z nimi pożegnać.”

Teledysk do singla, podobnie jak „Getaway”, nagrany został w Los Angeles a za reżyserię odpowiedzialny był Dawid Krępski (pracujący również z Netflix i Drew Barrymore). Dzięki temu oba teledyski tworzą razem jedną historię.

 

Leave a Reply