“Obudź”, czyli najnowszy singiel zespołu Chłodno

Kilka dni temu duet Chłodno zaprezentował nowy utwór – “Obudź”, który pojawił się w barwach projektu My Name Is New. Od 1 czerwca dostępny jest także debiutancki album zespołu, którego recenzja pojawi się wkrótce na naszym portalu.

Płyta jest efektem spotkania dwóch różnych historii opowiedzianych muzyką. Jednocześnie w sieci pojawił się nowy singiel zespołu.

fot. materiały prasowe

Chłodno to duet, który powstał przełomem lata oraz jesieni 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Opowiadają o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Wersy płynące z doświadczeń i zakamarków ich dusz, muzyka, która od zawsze grała gdzieś głęboko w środku, ale była zbyt skruszona, żeby się pokazać.

Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno. Chłodno sprawia, że w waszych sercach zapali się iskierka nadziei, że może gdzieś tam, podczas chłodnej nocy – nie jesteście sami.

 Na swoim koncie mają wydaną płytę EP. Trasę koncertową, którą sami zorganizowali. Wywiad oraz koncert w „Czwórce” Polskiego Radia oraz koncert na „Sofar Sounds Katowice”.

Chłodno zostało wybrane do projektu „My Name Is New” wytwórni Kayax, czego efektem jest nowy singiel.

Debiutancki utwór “(S)pokój” duetu Chłodno

Płytę możecie zamówić tutaj:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfYQXpj1SNTg62ee69h12EV4MO5N-EbDu4eaY4E4kyp5KoRqQ/viewform

 

Leave a Reply