Piotr Trybusz prezentuje nowy singiel “The Door”

“The Door” to najnowsza propozycja Piotra Trybusza. Utwór pochodzi z pierwszej solowej płyty artysty, zatytułowanej “A Typical Story of an Average Hero”.

Piotr Trybusz w utworze “The Door” składa hołd swoim idolom z początków swojej fascynacji muzyką Philowi Collinsowi i zespołowi Roxette. W piosence gościnnie wystąpił Zbyszek Zbinx Tucholka, wokalista poznańskiego Cannonball’a.

fot. materiały promocyjne (FB)

 

Piotr Trybusz to zastanawiający artysta. Tworzy muzykę z równą pasją jak narzędzia do jej komponowania. Pracuje nad własną gitarą, a jego idolem jest The Flashbulb (Benn Joradan). Z wykształcenia jest prawnikiem, ale od lat nastoletnich jego prawdziwą pasją jest muzyka.

“Jestem zafascynowany możliwościami jakie ma dźwięk. Jedna melodia może zabrać słuchacza w nieskończoną ilość miejsc i każdego zupełnie gdzie indziej. Odbieram muzykę sumą doświadczeń i w podobny sposób staram się ją tworzyć.

Bardzo dużo muzyków ma wpływ na to co obecnie robię. Każdy z nich wiódł prym w określonym czasie, a zaczęło się od klasyków rocka i metalu, Steve’a Vaia, potem Devina Townsenda wraz z SYL aż i pojawili się kompozytorzy z zupełnie innej historii jak Benn Jordan, Jon Hopkins czy Nihls Frahm. Kupili mnie swoją twórczością i wizją od razu. Mocno mnie zaskakuje i zabiera tam gdzie wcześniej nie dotarłem, uczucie zbliżone do poznawania muzyki na nowo.” – jak informuje artysta w mediach społecznościowych.

Utwór “The Door” dostępny jest na platformach cyfrowych: https://ffm.to/TrybuszTheDoorRadio

“The Door” poleca Pan Winyl. Wydawcą jest Be Your Own Label (BYOL).

 

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply