Nowy utwór “Samplejs” Aleksandry Krat [PREMIERA]

Dziś, 5 kwietnia premierę ma nowy utwór Aleksandry Krat “Samplejs”. Artystka konsekwentnie podąża własną artystyczną drogą, czego dowodem jest premierowa piosenka, do której powstał teledysk.

fot. materiały promocyjne

Aleksandra Krat od kilku lat publikuje swoje działania artystyczne. Do niedawna były jednak tylko formą kaprysu, czy nastroju. Wokalistka odnajduje się swobodnie w pisaniu tekstów oraz komponowaniu muzyki.

Z powodzeniem startowała w konkursach szkolnych jak i ogólnopolskich, ciesząc się sporym zainteresowaniem. Szczególnym wydarzeniem było zajęcie drugiego miejsca na Ogólnopolskim Konkursie Poezji Śpiewanej im. Agnieszki Osieckiej, w którym zaprezentowała autorski utwór ,,Po Cichu”.

W 2018 roku rozpoczęła współpracę producencką z członkami nieistniejącego już zespołu ,,LABAI” /Karol Szczepaniak i Daniel Dziemitko/. Ola przybyła z gitarą, mocnym soulowobluesowym głosem i pomysłami. Zawiązana więź oraz wspólna radość z komponowania znalazła ujście w najnowszym singlu „Roses” oraz w innych nadchodzących kompozycjach. Muzycy wzajemnie inspirują się do dalszego wspólnego działania licząc, że efektem końcowym będzie muzyka z sercem.

Kilka tygodni temu poznaliśmy także jej niezwykle poruszający utwór “Roses”.

Aleksandra Krat z intrygującym utworem “Roses”

Wykonanie utworu “Samplejs”:

Aleksandra Krat – wokal, tekst

Karol Szczepaniak – instrumenty, produkcja, miks

Daniel Dziemitko – instrumenty, produkcja, miks

Agnieszka Świtoniak – bass

Mateusz Krawczyk – perkusja

Macias Kubiczek – mastering

 

YouTube: https://www.youtube.com/c/aleksandrakrat

IG: https://www.instagram.com/kratowaa

FB: https://www.facebook.com/aleksandrakrat.official

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply