Aleksandra Krat z intrygującym utworem “Roses”

Na początku marca premierę miał najnowszy singel “Roses” Aleksandry Krat, do którego powstał teledysk. To piękny w swej alternatywie formie utwór.

fot. materiały prasowe

“Niech na początek każde serce stanie się otwarte na emocje, które chciałabym Wam przekazać najcichszym nawet ponurym, czy szklanym dźwiękiem.” – Olka

 

Dziś już w pełni świadomie możemy powiedzieć, że mamy do czynienia z jednym z ciekawszych odkryć tego roku, chodź wokalistka tworzy już od kilku lat, systematycznie wypuszczając solowe kompozycje. To właśnie “Roses” brzmi najpełniej i najbardziej dojrzale, jeśli weźmiemy pod uwagę wcześniejsze propozycje artystki. To całkowicie świadomy i pełen twórczej kreatywności utwór. Aleksandra Krat odsłaniając własne inspiracje i wrażliwość zbudowała nastrój sentymentalnej alternatywy, uciekającej daleko od popowej jednostajności. Tu każda emocja staje się dźwiękiem, a charakterystyczny głos dodaje całości niekonwencjonalnego uroku. Po pierwszym przesłuchaniu zapamiętacie pozornie introwertyczną, bo w rzeczywistości skupiającą uwagę postać Aleksandry Krat. Czarująca i niejednoznaczna. Warto czekać na więcej. Doskonała nowość dla chociażby wielbicieli zespołu Bokka.

Aleksandra Krat od kilku lat publikuje swoje działania artystyczne. Do niedawna były jednak tylko formą kaprysu, czy nastroju. Wokalistka odnajduje się swobodnie w pisaniu tekstów oraz komponowaniu muzyki. Z powodzeniem startowała w konkursach szkolnych jak i ogólnopolskich, ciesząc się sporym zainteresowaniem.

Szczególnym wydarzeniem było zajęcie drugiego miejsca na Ogólnopolskim Konkursie Poezji Śpiewanej im. Agnieszki Osieckiej, w którym zaprezentowała autorski utwór ,,Po Cichu”.

W 2018 roku rozpoczęła współpracę producencką z członkami nieistniejącego już zespołu ,,LABAI” /Karol Szczepaniak i Daniel Dziemitko/. Ola przybyła z gitarą, mocnym soulowobluesowym głosem i pomysłami. Zawiązana więź oraz wspólna radość z komponowania znalazła ujście w najnowszym singlu „Roses” oraz w innych nadchodzących kompozycjach. Muzycy wzajemnie inspirują się do dalszego wspólnego działania licząc, że efektem końcowym będzie muzyka z sercem.

YouTube: https://www.youtube.com/c/aleksandrakrat

IG: https://www.instagram.com/kratowaa

FB: https://www.facebook.com/aleksandrakrat.official

 

fot. materiały promocyjne

Jedna odpowiedź do “Aleksandra Krat z intrygującym utworem “Roses””

Leave a Reply