Limboski prezentuje nowy singiel i teledysk “W naszym nowym mieszkaniu”

“W naszym nowym mieszkaniu” to kolejny singiel Limboskiego, który doczekał się teledysku. Utwór pochodzi z płyty “Ucieczka Soula”, która ukazała się pod naszym patronatem medialnym.

fot. materiały prasowe

Najnowsza płyta „Ucieczka Saula” wyznacza zupełnie nowy kierunek w twórczości Michała Augustyniaka, występującego pod pseudonimem Limboski.

 

Wcześniej lubował się w vintage’owych brzmieniach, grał solówki gitarowe i raczej stronił od bitów i sampli. Teraz zaserwował nam zupełnie unikalne połączenie avant popu z frapującą elektroniką, a tekstowo osiąga wyżyny poetyckiej wielobarwności. Przy tym wszystkim Limboski zachował swój styl i charakterystyczny pazur, a melodie wpadają w ucho jak zawsze.

“Oto czwarty, ostatni obraz filmowy do płyty „Ucieczka Saula”. Myśleliście, że Saul i jego łódź to tylko wytwór mojej fantazji, a tu proszę 🦹‍♀️
Wraz z bohaterem klipu i my płyńmy ku przeznaczeniu – na przekór przekonaniom i przyzwyczajeniom, zgodnie z pływami morskimi i fazami księżyca. Zgodnie z Tao i Prawem Przyciągania – do zobaczenia w następnym rozdziale, a póki co zapraszamy na koncerty. W tym roku zagramy ich bardzo dużo!” – jak informuje Limboski.

Limboski – “Ucieczka Saula” [RECENZJA]

 

 

Leave a Reply