“Zróbmy sobie przerwę” nowym singlem MoMo z płyty “Różowy/Niebieski” [PREMIERA]

„Zróbmy sobie przerwę” to kolejny singiel MoMo z płyty “Różowy/Niebieski” wydanej w 2019r. Właśnie u nas premiera teledysku do tej piosenki.

Nowy klip w dalszym ciągu podtrzymuje spójne czarno-białe wydawnictwo i tym razem przenosi w świat filmów kręconych na taśmie 8mm. Często powtarzane w związkach „Zróbmy sobie przerwę” prowadzi do nieuchronnego końca relacji i jest najczęściej przedłużaniem okresu ogromnego strachu przed samotnością.

fot. materiały promocyjne

Obrazek niejednoznacznie określa czy chodzi tylko o relacje międzyludzkie. Czasami spotkanie z samym sobą bywa najtrudniejsze, a rozstanie z cechami, które nas niszczą wzbudzają wielki strach przed nowym.

„Różowy/ Niebieski” to płyta dla dojrzałych, którzy tęsknią za analogowym brzmieniem. Atmosfera homerecordingu będzie gratką dla wymagających słuchaczy, którzy od muzyki oczekują czegoś więcej niż chwilowej rozrywki. Na album składa się 10 utworów tworzących spójną całość. W warstwie tekstowej Momo podejmuje próbę zdefiniowania relacji międzyludzkich i wyciągnięcia wniosków z własnych doświadczeń.

Artystka do współpracy zaprosiła swoich przyjaciół. Za teksty i współkompozycje odpowiedzialny jest Igor Spolski, natomiast Tomek Waldowski podjął się produkcji.

“Odwołania przy tej płycie do Edyty Bartosiewicz nie są przypadkowe” – nasza rozmowa z Anią MoMo Ołdak

 

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply