Miuosh prezentuje utwór “Motyle” z gościnnym udziałem Igora Igo Walaszka

Miuosh prezentuje teledysk do najnowszego utworu “Motyle” – ostatniego singla zapowiadającego jego nowy album. Gościnnie w nagraniu zaśpiewał Igor Walaszek – Igo.

Ósmy solowy album Miłosza to 10 utworów, które dotykają najważniejszych i najbardziej przełomowych momentów w jego życiu. Na płycie usłyszymy także wielu gości.

Napisaną w trasie płytą katowicki muzyk powraca do kamieni milowych swojej muzycznej i prywatnej podróży przez życie i świat – dotyka wewnętrznych problemów, decyzji i deklaracji, rozlicza sam siebie i podsumowuje swoje dotychczasowe kroki i potknięcia.

fot. Mateusz Czech

„Powroty” to album wymykający się kategoriom, łączący to co mogliśmy już u Miuosha usłyszeć, z tym czego zupełnie się po nim nie spodziewaliśmy. Za muzykę na albumie odpowiada on sam, ale także Maciej Sawoch, Michał Kush i Kuba Karaś (The Dumplings). Producentem albumu jest Michał Fox Król, który swoim nietuzinkowym podejściem zadbał o nadanie wyraźnego i ostrego brzmienia tej swoistej mieszance rapu, popu, muzyki elektronicznej i rockowej.

Jak zawsze ważnym elementem całości są goście, którzy i tym razem świadczą o niezaprzeczalnym poziomie całości – obok gospodarza krążka usłyszymy Melę Koteluk, Natalię Nykiel, Igo, The Dumplings, Mateusza Koniecznego I Palucha. Oprócz poznańskiego rapera, który razem z Miuoshem współpracował już dwukrotnie niemal dekadę temu, reszta gości zaszczyciła jego utwory swoją obecnością po raz pierwszy.

W lutym i marcu 2020 Miuosh odwiedzi 16 polskich miast i zaprezentuje materiał z nowego albumu.

Tracklista albumu „Powroty”:

01. PANIE
02. POWROTY
03. DIAMENTOVA feat. Natalia Nykiel
04. LHOTSE
05. BLCKSTR feat. Paluch
06. POWINNOŚĆ feat. Mateusz Konieczny
07. ANALOG
08. LĘK feat. The Dumplings
09. OMEGA
10. ROK feat. Mela Koteluk
11. MOTYLE feat. Igo

 

Leave a Reply