“Mieszkam w bloku” czyli premierowa propozycja Jutubera

27 września pojawiła się nowa muzyczna propozycja od  Jutubera. “Mieszkam w bloku” to zabarwiona soulem klimatyczna ballada opowiadająca o naszych rozterkach związanych z wyborem miejsca zamieszkania. Do piosenki powstał klip.

Projekt Jutuber to solowe wcielenie Piotra Krakowskiego – kompozytora, producenta muzycznego i multiinstrumentalisty, współpracującego z takimi tuzami jak Stanisław Soyka, Andrzej Grabowski czy Borys Lankosz.

fot. materiały promocyjne (Aleksandra Sobieszek)


Prosta, bezpretensjonalna kompozycja pełna jest naturalnej swobody. Kołysząca ballada to soulowo-bluesowe zapatrywania Jutubera, który konsekwentnie podąża własną drogą muzycznych poczynań. Dla wielbicieli klasycznie, trochę niemodnie skonstruowanej piosenki będzie to strzał w dziesiątkę. Dużo w tej kompozycji urzekających harmonii i szacunku do organicznego brzmienia.


Projekt powstał powstał w wyniku gorzkich obserwacji współczesnego świata i tęsknoty za gitarowym brzmieniem. Jutuber porusza wiele aktualnych kwestii z zakresu ekologii, ocieplenia klimatu, hejtu w internecie, polityki i mediów.

FB Jutubera: https://www.facebook.com/Jutuberofiicial/

muz. Piotr Krakowski sł. Wojtek Klimczyk video: Paweł Penarski

koncerty: piotr@piotrkrakowski.com

Leave a Reply