Ania Sama z debiutanckim singlem “Nie Zapraszam”

Ania Sama jest debiutantką na polskiej scenie muzycznej. 29 września premierę miał jej pierwszy singiel pt. “Nie Zapraszam”, który jest zapowiedzią EPki.

“Nie Zapraszam” to piosenka-przestroga, że nie zapraszam do swojego świata ludzi, którzy nie szanują innych, żerują na dobrej energii i czerpią niezdrowe korzyści z relacji z drugim człowiekiem. Piosenka jest dosyć wesoła i śpiewana delikatnym głosem, co jest zabiegiem celowym – niedobre intencje należy zwalczać miłością  – tak o piosence mówi wokalistka.

Ania Sama to projekt autorski Ani Maciejczyk – czułe teksty i przestrzenne brzmienia – to będzie można usłyszeć w jej utworach. Premiera debiutanckiej EPki jeszcze w tym roku.

fot. materiały promocyjne


Wokalistka w bardzo delikatny sposób buduje napięcie. Także głosem posługuje się w sposób jakby celowo wycofany. Spokojna, ale niezwykle ujmująca kompozycja odsłania duże walory tej piosenki – opanowanie, swobodę, ale też wrażliwość Ani. Równowaga muzyczna została zbudowana na brzmieniu żywych instrumentów i w takim połączeniu z wokalem staje się atutem tego utworu.


Ania Sama to przede wszystkim ciekawa barwa głosu, czułość w śpiewie oraz swingowa ekspresja w szybszych kawałkach. Artystka jako własne inspiracje podaję – Kayah, Arethę Franklin, Ettę James i Melody Gardot. Artystka pisze własne teksty, które niebawem będzie prezentowała publiczności w swoich piosenkach. Pierwszą z nich jest utwór “Nie Zapraszam”.

Ania Sama Facebook: https://www.facebook.com/Ania-Sama-Mu…

Ania Sama Instagram: https://www.instagram.com/ania.sama/

 

 

Leave a Reply