“Ibiza” – drugi singiel zespołu Łąki Łan

“Ibiza” to drugi singiel promujący najnowszą płytę alternatywnego zespołu Łąki Łan, mającego powiązanie z lubelskim festiwalem „Kazimiernikejszyn” (Włodzimierz “Paprodziad” Dembowski jest współorganizatorem). Piąty album zespołu, który ciężko zaszufladkować do jednego gatunku muzycznego, ukaże się nakładem wytwórni Asfalt Records, wydającej płyty takich muzyków jak Taco Hemingway czy O.S.T.R.

fot. materiały prasowe

 

„IBIZA” to „nabój energetyczny”. Człowiek jako elektrownia endorfin, maszyna do wytwarzania radości dla siebie i otoczenia. IBIZA to paliwo dla tej maszyny. Energia życia wypełnia Wszechświat i go napędza – ruch ku Życiu. Impreza trwa w najlepsze. Wszędzie. Cały czas. Wszyscy W GÓRE RĘC UP!” – Łąki Łan

Premiera albumu planowana jest na 7.11.2019.

Najnowszy singiel zespołu Paprodziada i spółki spotkał się z mieszanymi opiniami. Zarzucane jest między innymi podobieństwo do utworu Flo Ridy „Good Feeling”. Może „Ibiza” nie będzie utworem, który część fanów będzie słuchała na co dzień, ale zdecydowanie będzie wyśmienicie bawił na koncertach, które cechuje niewyobrażalna energia i integracja zespołu z fanami, tworząc chwilowy raj na ziemi.

 

Muzyka i tekst: Łąki Łan

Produkcja: Jarek Jóźwik i Michał Chęć Miks: Michał Eprom

Leave a Reply