Viki Gabor w krajowych eliminacjach do Eurowizji Junior

Viki Gabor została finalistką krajowych eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019.

W niedzielę 15 września na antenie TVP2 wyemitowano odcinek „Szansy na sukces” z udziałem Viki Gabor. Uczestnicy programu walczyli o możliwość reprezentowania Polski podczas Junior Eurovision Song Contest (JESC). Przypominamy, że zwycięstwo Roksany Węgiel w 2018 zapewniło Polsce możliwość organizowania tegorocznej edycji słynnej imprezy.
Viki zachwyciła jurorów swoim wykonaniem piosenki „You May Be In Love” z repertuaru Blue Cafe i tym samym zapewniła sobie zwycięstwo i udział w finale krajowych eliminacji.

Finał „Szansy na sukces” zostanie wyemitowany 29 września na żywo w TVP2. Tym razem to widzowie zadecydują, kto będzie reprezentował Polskę na JESC 2019.

fot. materiały prasowe

Viki Gabor to finalistka drugiej edycji „The Voice Kids”. Już od brawurowego wykonania „Roar” Katy Perry podczas przesłuchań w ciemno, Viki pokazała niebywałą skalę możliwości wokalnych, jednocześnie podbijając serca wszystkich jurorów i widowni „The Voice Kids” skromnością i dziewczęcym wdziękiem. Na swoich mentorów wybrała Tomsona i Barona.

Viki to obecnie Krakowianka o romskich korzeniach, która urodziła się w Niemczech, spędziła cudowne dzieciństwo w Polsce, a edukację zaczęła w Wielkiej Brytanii – stąd język angielski zna śpiewająco, co słychać w jej debiutanckim singlu „Time”.

Leave a Reply