“Brązowy i niebieski” kolejnym singlem Pablopavo i Ludzików oraz nietypowa trasa koncertowa

Pablopavo i Ludziki prezentują kolejny utwór z płyty “Marginal”. Nowym singlem została piosenka “Brązowy i niebieski”, do którego powstał także animowany teledysk. Jednocześnie artysta zapowiada nietypową trasę koncertową po… Warszawie.

“Marginal” to piąta płyta Pablopavo i Ludzików. Jest to album dyskotekowy, choć nie ma pewności czy istnieją odpowiednie dyskoteki, w których można by go zagrać. Jeśli nie, słuchacze będą musieli sobie taką dyskotekę wyobrazić, albo zbudować. Pierwszym singlem zwiastującym to wydarzenie był utwór “Karwoski”.

fot. materiały prasowe

W ostatnich miesiącach polscy wykonawcy zapełniają coraz większe sale, hale, nawet stadiony. Bardzo nas to cieszy. Świetnie, że publiczność gremialnie chodzi na koncerty polskich wokalistów, raperów, zespołów. Nasz pomysł jest nieco inny, ani lepszy ani gorszy. Wymyśliliśmy sobie tournee dookoła Warszawy. Codziennie koncert w innej dzielnicy, w innym klubie, domu kultury, klubokawiarni. W tych miejscach gdzie wiele zespołów debiutuje, w miejscach które od lat starają się pokazywać ludziom rzeczy nowe, nieszablonowe, alternatywne. Takie, na których na razie nie da się zarobić. To nasz ukłon wobec tych wszystkich osób, które, mówiąc górnolotnienie, pracują u podstaw kultury w naszym mieście. Pomysł to ryzykowny i pewnie lekko szalony, ale tylko takie zasługują na swoje miano. Każdy z tych koncertów będzie nieco inny, sami jesteśmy ciekawi jak to wyjdzie. Hadzia! – Pablopavo i Ludziki.

Koncerty odbędą się w różnych miejscach w Warszawie pomiędzy 18 a 24 listopada.

 

Leave a Reply