“Czułe miejsce” – nowy singiel i klip BARANOVSKIEGO

“Czułe Miejsce” to kolejny singiel BARANOVSKIEGO, który zwiastuje zbliżający się debiutancki album artysty. Do piosenki powstał także teledysk.

Wojciecha Baranowskiego, występującego pod pseudonimem BARANOVSKI możecie pamiętać z programu The Voice of Poland. Można go spotkać na koncertach jako klawiszowca i gitarzystę zespołu XXANAXX. W przerwach koncertowych muzyk tworzył własny repertuar. Pierwszy utwór wokalisty pt. “Dym” poznaliśmy na początku 2018 roku.

Później pojawiło się kilka kolejnych singli (“Lużno”, “Mamo”, “Hey”, “Zbiór”).

fot. materiały promocyjne

Czy równie dużą popularność zdobędzie najnowszy singiel młodego wokalisty i songwritera zatytułowany „Czułe miejsce”? Wiele na to wskazuje, co pokazują gorące reakcje na tę piosenkę podczas letnich koncertów BARANOVSKIEGO. Wystarczy usłyszeć ją raz, a od razu zostaje w głowie i nie pozwala uwolnić się od siebie.

To przy okazji szczególnie ważny utwór dla jej autora.

„Czułe miejsce” to piosenka, która zwraca uwagę na wszechobecną potrzebę zaglądania w czyjeś życie. Zbyt lekko i zbyt szybko przychodzi nam ocenianie innych. Ze skrawków informacji wyrabiamy sobie zdanie o drugiej osobie i w tym wszystkim łatwo poddajemy się złym emocjom.

Nowocześnie wyprodukowane i zaraźliwie chwytliwe „Czułe miejsce” zapowiada oczekiwany przez fanów debiutancki album artysty. Ten nosić będzie tytuł „Zbiór”, a ukaże się jesienią tego roku.

Do piosenki powstał wyjątkowy teledysk stworzony przez, znany już wcześniej ze świetnych klipów Pezeta, Smolika i Króla, duet Andiamo. Tym obrazkiem w prawdziwy sposób postanowili pokazać złożoność życia młodych ludzi na wsi w Polsce – ukłonić się ich ciężkiej pracy, ale też uchwycić chwile ich beztroskich rozrywek i poczucia wolności, tak ważne dla wszystkich, niezależnie od miejsca pochodzenia. To jednocześnie nostalgiczne odwołanie do wspomnień wakacyjnych wyjazdów do rodziny na wsi, w których niejeden widz zobaczy zapewne część swojej własnej historii. W roli głównej w teledysku wystąpił oczywiście BARANOVSKI.

 

słowa i muzyka – Wojtek Baranowski
produkcja muzyczna – Wojtek Baranowski, Michał Wasilewski
mix i mastering – Kwazar (Gagarin Studio)

Leave a Reply