Paweł Domagała jednym z polskich artystów na Fest Festivalu w Chorzowie

Paweł Domagała to jeden z wielu artystów, którzy pojawią się na tegorocznej edycji Fest Festival w Chorzowie. Zapewne usłyszymy piosenki z dwóch albumów wokalisty. Jeden z największych festiwali muzycznych w tej części Europy wystartuje 23 sierpnia i potrwa dwa dni. Zapraszamy!

Urodzony 19 stycznia 1984 roku we Wrocławiu. Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2007).

W 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. “Opowiem Ci o mnie”. Album bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki. Oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny.

„Gdyby ktoś z Was miał ochotę i możliwość to bardzo proszę – zamawiajcie, udostępnijcie i namawiajcie znajomych. Proszę o to, bo to dość ważne w kontekście dalszej dystrybucji. W zamian, myślę że dałem bardzo osobistą, szczerą płytę. Na ile starczyło mi talentu… Dziękuje wszystkim bardzo, bardzo… Opowiem Wam o mnie…” – Paweł Domagała.

Próbkę wokalnych umiejętności Pawła można było usłyszeć w serialu Telewizji Polsat „Powiedz TAK!”, który cieszył się dużą popularnością wśród widzów.

Bilety na Fest Festival dostępne tutaj: 

Bilety

 

Drugi album “1984” jest podsumowaniem pierwszej rundy meczu: Paweł Domagała kontra świat. To płyta bardzo osobista, znajdziecie tu dużo autorefleksji i powrotów do dzieciństwa. Czy jestem takim człowiekiem, jakim chciałem być? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy spotkali się dzisiaj? Mam nadzieję, że pytania z „1984” będą inspirujące również dla Was. Współtwórcą albumu jest Łukasz Borowiecki.

“Dziękuję, że kupiliście tę płytę – w ten sposób wspieracie powstanie następnej! Życzę miłego słuchania. Do zobaczenia na koncertach.” – Paweł.

 

 

Leave a Reply