Klip Żurkowskiego nagrodą w konkursie Męskie Granie Young

Klip do utworu “Ciemność” Żurkowskiego powstał w ramach Papaya Young Directors i jest nagrodą dla artysty za zdobycie największej liczby głosów w konkursie Męskie Granie Young.

fot. materiały promocyjne

Grupa założona przez Łukasza Żurkowskiego – wokalistę, gitarzystę i kompozytora. Muzycznie oscyluje wokół alternatywnego rocka wspartego elektroniką. Wybijająca się często na pierwszy plan sekcja rytmiczna stanowi wyrazisty fundament dla nieszablonowych gitar oraz ekspresywnego i melodyjnego wokalu. Najmocniejszymi punktami zespołu są żywiołowe koncerty i stylistyczna rozpiętość. Autorskie teksty Żurkowskiego traktują o wyobcowaniu oraz rozterkach wewnętrznych, z którymi mierzą się ludzie pchnięci w dorosłość.

 

Muzycy zadają z pozoru banalne pytania, które prowokują jednak do wewnętrznego dialogu. Kwartet dopełniają gitarzysta prowadzący Łukasz Ławrynowicz, basista Patryk Król oraz perkusista Michał Zieliński.

“No i jest! “Ciemność”! Pierwszy singiel promujący nadchodzącą płyte, która jeszcze w tym roku!

Bardzo utalentowany Szymon Kuriata i jego zgrana ekipa stworzyła piękny obraz do naszej muzyki za co jesteśmy przeogromnie wdzięczni!! Kawał dobrej roboty, która została doceniona! Szymon zgarnął nagrodę za najlepsze zdjęcia oraz wyróżnienie! Mega duma!!

Wszystko to dzięki Wam, to wasze głosy w konkursie Męskie Granie Young dały nam wygraną w postaci klipu od Papaya Young Directors i możliwość zagrania koncertu na tegorocznym MG. 24/08 w ŻYWCU!” – Łukasz Żurkowski

Łukasz Żurkowski – wokal, muzyka, tekst, gitara

Leave a Reply