Zespół Chonabibe prezentuje nową piosenkę “Zatańczę”

Niebawem miną cztery lata od wydania ostatniego albumu Chonabibe, lubelskiej formacji, która w swojej twórczości łączy soul, pop, funk, reggae i nieograniczone pokłady luzu. Właśnie zespół powrócił z nową piosenką pt. “Zatańczę”.

fot. materiały prasowe

Po świetnie przyjętych przez krytykę i słuchaczy “Migracjach” (2013) oraz wywoływanych “Panoramach” (2015) przyszła pora na najbardziej dynamiczny i roztańczony krążek w dorobku zespołu.

Album “Cho na bibe” – bo taką nosi nazwę – zapowiadany jest jako materiał, który idealnie sprawdzi się w trakcie rozmaitych sytuacji towarzyskich: spotkań z przyjaciółmi, imprez z nieznajomymi, szalonych domówek oraz podróży dalekich i bliskich. Krążek będzie miał swoją premierę pod koniec kwietnia 2019 roku, jednak już teraz możemy posłuchać pierwszego singla, który go zapowiada.

“Zatańczę” to przyjemny spoiler tego co czeka nas na nowym wydawnictwie. Szybki, taneczny utwór wyprodukowany w duchu Pharella Williamsa tworzy z przyjemnym, ale nie kiczowatym tekstem i roztańczonym teledyskiem idealną mieszankę na rozpoczęcie wiosny z przytupem. Piosenka opowiada o celebracji życia, która nie jest ślepym zatraceniem się w hedonistycznym biegu, lecz pierwiastkiem czystego pozytywu, wydestylowanym ze zwykłej codzienności. Brzmi zawile? Niekoniecznie – wystarczy posłuchać.

 

Leave a Reply