Mateusz Wiatr prezentuje nowy singiel “Slow Mo”

Mateusz Wiatr aka Wiatr to jeden z wyróżniających się raperów młodego pokolenia. Jego pierwszy singiel “Slow Mo” jest efektem współpracy z Tymkiem, autorem albumu „Klubowe” oraz Młodym Wilkiem (Popkillerem 2018).

Za produkcję numeru odpowiedzialny jest Deckster, natomiast realizacją klipu zajął się niezawodny KOOZA.

fot. materiały promocyjne

 

Utwór „Slow Mo” jest to pierwszy oficjalny singiel zapowiadający nowe wydawnictwo Wiatra, które zaplanowane jest na drugą połowę 2019 roku. Wkrótce światło dzienne ujrzą kolejne numery oraz zaskakujący goście.

Wiatr –  Mateusz Wiatr, urodzony 2 maja 1996 roku w Krakowie. Swoją przygodę z muzyką zaczynał jako DJ grając w krakowskich klubach oraz lokalnych rozgłośniach radiowych.  W 2013 roku zaczął  tworzyć swoje pierwsze autorskie nagrania. Przełomowym okresem w jego działalności był rok 2016, kiedy to dołączył do jednego z największych i najlepiej rozwijających się muzycznych labeli – SB Maffijja. Dzięki współpracy z SBM jego muzyka trafiła do szerszego grona słuchaczy o czym świadczą m.in. single „Mati Wiatr”, „Beverly Hills” czy „Halloween”.

W 2017 roku ukazał się album „Mati Wiatr”, czyli składanka wszystkich najpopularniejszych utworów młodego rapera. W 2019 roku artysta podpisał kontrakt z Sony Music Polska i obecnie pracuje nad swoim pierwszym oficjalnym wydawnictwem, którego premiera zaplanowana jest na drugą połowę roku.

Leave a Reply