Dawid Kwiatkowski – “Kochaj mnie”

Prezentujemy najnowszy singiel Dawida Kwiatkowskiego pt. “Kochaj mnie” zapowiadający piąty studyjny album wokalisty, którego premiera już w 2019 roku.

fot. materiały promocyjne

Na gali Bestsellery Empiku 2019 Dawid ogłosił premierę kolejnego krążka. Piosenka nieco odbiega od jego wcześniejszych propozycji. Dawid Kwiatkowski jest laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy.

Od wydania ostatniej płyty wokalisty pt. “Countdown”, minęły w grudniu dwa lata.

Dawid opisuje album “Countdown” kilkoma zdaniami:

 

„Jest to bardzo osobisty album, chociaż tym razem pozwoliłem tę „osobistość” opisać innym osobom, nie tylko sobie. Nie chciałem nic pomiędzy, nie chciałem nic prostego, nie chciałem nic słodkiego. Napisaliśmy tę płytę nasiąknięci wieloma różnymi emocjami, w większości bardzo mocnymi chwilami z naszego życia. Naszego- mojego, mojego producenta i kilku innych Artystów, z którymi stworzyliśmy „Countdown”. I ten album taki właśnie jest- mocny i emocjonalny. Jak nasze życie.
Poruszamy tu bardzo refleksyjnie tematy wielu twarzy miłości i jej, czasami, złych skutków. Mówimy wprost o tym, że życie zaskakuje, a my możemy je kierować w stronę, którą sobie sami wybierzemy. Niestety bardzo często skutki tych decyzji są tragiczne.
Myślę, że wiele osób po przesłuchaniu tej płyty dostanie kopa do działania, zwłaszcza że to bardzo taneczny krążek”.

 

Leave a Reply