MoMo z nowym singlem i premierą płyty

“Zajmij Się Mną” to drugi singiel MoMo z płyty “Różowy/Niebieski”. Wokalistka postawiła na prawdziwe emocje, stąd pomysł na udział jej przyjaciół i rodziny w klipie. Wśród zaproszonych między innymi Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek.

W czarno-białej stylistyce, w której porusza się MoMo widoczne są kontrasty i przełamania. Jak sama artystka mówi: „Zajmij Się Mną to tęsknota za ciepłym, prostym przekazem najważniejszych emocji i pragnień człowieka”.

fot. materiały promocyjne

Na albumie „Różowy/Niebieski” Ania Ołdak z nostalgią nawiązuje do estetyki lat 90-tych. Nie bez powodu płytę dedykuję Edycie Bartosiewicz, a w muzycznej podróży przez meandry życiowych doświadczeń wspiera ją Pablopavo. To płyta dla dojrzałych, którzy tęsknią za analogowym brzmieniem. Atmosfera homerecordingu będzie gratką dla wymagających słuchaczy, którzy od muzyki oczekują czegoś więcej, niż chwilowej rozrywki. Na album składa się 10 utworów tworzących spójną całość. W warstwie tekstowej MoMo podejmuje próbę zdefiniowania relacji międzyludzkich i wyciągnięcia wniosków z własnych doświadczeń.

Woklistka do współpracy zaprosiła swoich przyjaciół. Za teksty i współkompozycje odpowiedzialny jest Igor Spolski, natomiast Tomek Waldowski podjął się produkcji.

Równie ważnym aspektem projektu jest warstwa wizualna. Płycie towarzyszą utrzymane w spójnej estetyce teledyski Alana Kępskiego, zdjęcia Weroniki Ławniczak oraz opieka graficzna Łukasza Aksamita.

 Ania MoMo Ołdak w gronie przyjaciół stworzyła dojrzałą, pełną refleksji płytę, a jej ciepły wokal ozdabia klasyczne wydawnictwo, bogate w czarno białe zdjęcia i teksty utworów. Zaskakujące może okazać się wnętrze, bowiem sam krążek zgodnie z tytułem płyty, pojawia się w dwóch kolorach – różowym i niebieskim. Sprawdź w jakim kolorze ty posłuchasz tej płyty.

Leave a Reply