Sarsa z premierowym utworem “Carmen”

Sarsa prezentuje nową piosenkę. “Carmen” to utwór będący kontynuacją muzyczną i wizualną singla “Zakryj”. Wcześniejsza propozycja osiągnęła pierwsze miejsce airplay w Polsce oraz milionowe wyświetlenia,  stając się jedną z najpopularniejszych piosenek minionego roku.

Wokalistka zapowiada swoją trzecią płytę kolejnym utworem, będącym połączeniem wyrazistego tekstu z bardzo nośną orkiestrową aranżacją. Słychać, że Sarsa w dalszym ciągu stawia na żywą instrumentację, a jej produkcje muzyczne wciąż wyróżniają się na tle innych artystów na rynku polskim.

Sarsa jako autorka tekstu i kompozytorka, a także producentka muzyki, konsekwentnie pozycjonuje swoją twórczość w obrębie szlachetnego popu. “Utwór Carmen to bardzo osobista kompozycja. Carmen jest uosobieniem miłości dramatycznej, toksycznej. Miłości, która jest skrajna przez co bardzo intensywna i inspirująca. Taka miłość często może wciągnąć na samo dno. To nie zawsze musi być miłość między dwojgiem ludzi bo ‘Carmen’ może być miłością do używek, czy ekstremalnych doznań, które na dłuższą prowadzą do destrukcji” – opisuje sama wokalistka.

 

Słowa: SARSA Muzyka: SARSA, Marcus Goranson, Johannes Lindsmyr

Leave a Reply