Wyjątkowy klip do piosenki “Dzień” Kasi Lins

„Dzień”, to najbardziej kameralny bo powstały 1:1 w trakcie studyjnej rejestracji klip do tej piosenki z albumu „Wiersz Ostatni” Kasi LINS.

To jak Kasia z Michałem Lange zagrali i zaśpiewali ten utwór, oddaje nie tylko magię chwili, ale też idealnie pasuje do atmosfery końca roku, podsumowań, refleksji. To unikatowe nagranie weszło na album w takiej właśnie formie!

Dawno… nie było na polskim rynku muzycznym tak oryginalnego albumu w gatunku alternatywny pop jak „Wiersz ostatni” Kasi LINS.

#Dawno… w viralu pod takim szyldem wsparli wszechstronnie utalentowaną Kasię tacy Artyści jak: Bela Komoszyńska, Daria Zawiałow, Marcelina, Piotr Rogucki, Leski, czy duet Xxanaxx.

„Dawno”… to czwarty, z promujących album, singiel w którym Kasia stworzyła poruszający duet z Łukaszem Lachem (liderem L.STADT) znakomicie podkreślony klipem autorstwa Karola Łakomca – gitarzysty w zespole Kasi Lins.

Dawno… Kasia grywała m.in. utwory J. S. Bacha, z całej historii muzyki czerpiąc to, co najlepsze – wolność interpretacji. Jej album jest przepełniony charakterystycznymi, porywającymi harmoniami wokalnymi, przestrzennymi gitarami i emocjonalnymi tekstami.

A wszystko dopełnione oryginalnymi instrumentami takimi jak Oud czy urokliwy Wurlitzer.

Producentami albumu są Marcin Bors i Michał Lange.

Kasia Lins, to osobowość stworzona z talentu muzycznego, wrażliwości artystycznej, wagi słowa i mocy wizualu – krótko mówiąc: Artystka kompletna.

Nasza recenzja płyty “Wiersz ostatni”:

Premiera debiutanckiej płyty KASI LINS “Wiersz ostatni”

 

Muzyka: Kasia Lins, Michał Lange

Słowa: Kasia Lins

Produkcja muzyczna: Michał Lange\ Marcin Bors

Leave a Reply