Wiosenny singiel Pablopavo i Ludzików

Pablopavo i Ludziki prezentują nowy singiel pt. “Kogo” z gościnnym udziałem Leny Romul. Piosenka pochodzi z wydanej jesienią tego roku płyty “Marginal”.

fot. materiały promocyjne

“Jak głupio promować płytę? Już tłumaczę: wystarczy w połowie grudnia wypuścić kwietniową piosenkę! I tak robimy. Utwór posiada piękny tytuł – „Kogo”, gościnnie śpiewa z nami fantastyczna Lena Romul, a teledysk na warszawskich koncertach w Małej Warszawie nakręcił Jarek Tokarski. Oczywiście robimy to wszystko po to byście kupili Marginal pod choinkę swoim bliskim. Pablopavo – Janusz Marketingu.” – taką informację na temat singla możemy przeczytać w mediach społecznościowych.

“Marginal” to piąta płyta Pablopavo i Ludzików. Jest to płyta dyskotekowa, choć nie ma pewności czy istnieją odpowiednie dyskoteki, w których można by ją zagrać. Jeśli nie, słuchacze będą musieli sobie taką dyskotekę wyobrazić, albo zbudować. Na płycie znajduje się 13 piosenek o różnym natężeniu disco, skomponowanych przez Ludziki, z tekstami Pablopavo (choć są dwa wyjątki). Staraliśmy się działać wedle zasady, że nie wolno pozostawiać tak poważnej rzeczy jak muzyka taneczna ludziom bez wyobraźni i iskry szaleństwa. A jak wyszło, to już proszę posłuchać. “Marginal” nagrywaliśmy w gościnnych progach Zagrody Magija w Orelcu, pod czujnym okiem niedźwiedzi. Wokale rejestrowaliśmy w AgroRecordings z pomocą cudownej Leny Romul, która pojawia się też często jako gość na tej płycie. Wszystkim zawiadywał djZero czyli Andrzej Giegiel, a pomagał mu Karol Dobrowolski. djZero miksował cały materiał wraz z Kubą Kinsnerem (Jahcobem Juniorem) i Ludzikami. Masterem, jak zwykle fantastycznie, zajęło się studio AS ONE czyli Mario Dziurex i Smoku. Okładkę i oprawę graficzną stworzył Krzysiek Bielecki a płytę wydało jak zawsze Karrot Kommando. Tańczmy!

Słowa: Pablopavo

Muzyka: Pablopavo i Ludziki, Lena Romul – Markuszewska

 

Dodaj komentarz