Gutek prezentuje nową piosenkę “Król złoty”

Piosenka „Król złoty” to drugi singiel z nadchodzącej debiutanckiej płyty Gutka, który jest już w serwisach streamingowych. Do utworu powstał także teledysk.

Piotr Gutek Gutkowski jest w połowie pierwszej samodzielnej trasy koncertowej obejmującej 26 koncertów. Kilka koncertów wyprzedało się w przedsprzedaży, na większości innych, które się do tej pory odbyły, sale są wypełnione. Co zaskakujące fani znają i śpiewają z wokalistą większość piosenek, w tym pierwszego singla z płyty, utwór „Co Noc”, który właśnie osiąga 600 tysięcy wyświetleń na youtube (od premiery w połowie lipca).

 

Jedną z najcieplej przyjmowanych na koncertach piosenek jest „Król złoty”, co zachęciło nas do zaprezentowania jej jako drugiego singla.

Do stworzenia obrazka w konwencji „lyric video” zaprosiliśmy Macieja Mraczka, któremu pomagał Piotr Kopernok –  operator kamery. Maciej wywiązał się z tego zadania znakomicie, więc zaproponowaliśmy mu przygotowanie oprawy graficznej albumu, który ukaże się w pierwszym kwartale 2018 roku i zrobienie nam sesji fotograficznej (której owoc prezentujemy).

Gutka możecie pamiętać m.in. ze współpracy z zespołem Indios Bravos.

fot. materiały promocyjne

Leave a Reply