Administratorr Electro prezentuje lyric video do piosenki “Nie stać mnie”

Nowym singlem z najnowszej płyty zespołu Administratorr Electro została piosenka “Nie stać mnie”, do której powstało lyric video. Album “Przemytnik” ukazał się pod naszym patronatem pod koniec września. Wkrótce nasza rozmowa z liderem grupy Bartoszem Marmolem.

 

fot. materiały promocyjne

 

 

Z naszej recenzji:

“W tych piosenkach widoczna jest syntetyka brzmień, ale też prawda wynikająca z przekazu. Bywa też przebojowo, bo grupa posiada umiejętność tworzenia chwytliwych kompozycji, ale istotniejszym staje się sama forma tych piosenek, która stała się wartością tego wydarzenia. Trzeba posłuchać, bo poza pierwszym obiegiem istnieją też wykonawcy tak ciekawi jak oni. Administratorr Electro. Warto mieć ich na uwadze”

.Administratorr Electro to trio powołane do życia w 2013 r. przez Bartosza „Administratorra” Marmola, który poza realizowaniem się w macierzystej formacji Administratorr oraz współpracą z Lesławem (Komety) przy projekcie “Piosenki o Warszawie”, poszukuje wciąż nowych brzmień i form prezentacji własnej twórczości. Wynikiem tych poszukiwań jest właśnie AE, w skład którego, obok Marmola, wchodzą także: Paweł Kowalski (Stop mi!, Latające Pięści, Amarok) oraz Kuba May.

Lyric Video stworzone przez – Luiza Kwiatkowska

Leave a Reply