Premierowa piosenka Igora Herbuta już w serwisach cyfrowych

Do sieci trafił właśnie premierowy utwór Igora Herbuta (Lemon) pt. “Miłość jest wszystkim. Piosenka promuje film pod tym samym tytułem.

fot. materiały promocyjne

Jak mówi sam wokalista:

“Za kilka tygodni na ekrany kin wejdzie film pt. ,,Miłość jest wszystkim” w reżyserii Michała Kwiecińskiego. Ja już go widziałem. Jest świetny i wzruszający. Widziałem go dlatego, że okazało się, że reżyser bardzo lubi, to co robię i zaprosił mnie do napisania utworu do filmu. Mam nadzieję, że sprostałem zadaniu.
Bardzo dziękuję Gosi Dacko za pracę nad tekstem i nieopisane wsparcie!
Dziękuję także Marcinowi Borsowi za produkcję utworu, rozmowy i inspiracje!
Dzięki Harry za nagranie bębnów!

Utwór od dziś dostępny jest w serwisach streamingowych! Dajcie znać jak Wam się podoba!”.

“Miłość jest wszystkim” to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych wystąpią: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balas. Dystrybutorem filmu jest Kino Świat, premiera kinowa tytułu przewidziana jest na listopad 2018 roku. Pierwszy klaps na planie padł 14 listopada 2017 w Gdańsku.

To już druga piosenka Igora nagrana specjalnie do filmu. W 2014 roku wokalista zaprezentował utwór “Wkręceni – nie ufaj mi”, do komedii “Wkręceni”.

Leave a Reply