“Nić” Doroty Osińskiej drugim singlem z nowej płyty

Dorota Osińska uchyla rąbka tajemnicy i prezentuje drugi singiel pt. “Nić”. Utwór zapowiada album, który ukaże się 14 września 2018 nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ.

“Czasem proste, czasem poplątane – życie jest jak nić. Ale nie jest to nić bezbarwna. To od nas zależy, jakie kolory w nim zobaczymy. „Nić” to muzyczna opowieść o tym, jaka drzemie w nas siła. Bierzmy los we własne ręce – szczególnie wtedy, gdy świat wywróci się do góry nogami, bo wiele od nas zależy”- mówi Dorota Osińska o swoim najnowszym singlu pt. „Nić”, zapowiadającym jej nową płytę.

Pierwszym singlem, do którego także możemy zobaczyć teledysk była piosenka “Jasna Ciemna”.

fot. materiały promocyjne (MTJ)

 

Na pewno będzie to płyta inna niż poprzednie – więcej w niej melodyjnego pop-rocka, zróżnicowane utwory doskonale skomponowane i zaaranżowane przez Pawła Steczka w pełni ukazują możliwości i wrażliwość wokalistki. Artystka, która jest finalistką II edycji The Voice of Poland, a jej interpretacja “Calling You” przekroczyła już 12 milionów wyświetleń w Internecie, tak mówi o albumie:

“Ta płyta jest bardzo, bardzo moja. Całe życie mówiłam, że nie napiszę nigdy żadnego tekstu, ale tak to jest, że koło czterdziestki czasami kobiety zaczynają robić rzeczy, co do których się zarzekały, że nigdy ich nie zrobią, i to jest ten moment w moim życiu”.

Po raz pierwszy cały materiał z nowego albumu usłyszmy na koncercie, który obędzie się 22 sierpnia w Parku Rydza Śmigłego w Warszawie podczas ArtPark 2018.

Zapraszamy na koncert promujący nową płytę Doroty Osińskiej. Przedpremierowo podczas wydarzenia będzie można nabyć nowy album artystki.

Link do wydarzenia:

Tekst: Dorota Osińska

Muzyka: Paweł Steczek

Leave a Reply