Bovska z teledyskiem do singla “Autoreset”

Choć od premiery drugiej płyty Bovskiej pt. “Pysk” minęło już ponad rok, wokalistka zdecydowała się wydać jeszcze jeden singiel. Do piosenki “Autoreset” powstał też teledysk.

Jak informuje Bovska:

“Przedstawiam Wam opowieść stworzoną do piosenki “Autoreset”. TELEDYSK w reżyserii Joanny Satanowskiej inspirowany jest nieco katastroficzną wizją przyszłości, jak w Black Mirror  Dziękuję genialnej ekipie twórców którzy mieli swój ogromny udział w produkcji “.

Bovska została okrzyknięta jednym z najbardziej interesujących debiutów 2016 r.

Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus”, został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie. Artystka otrzymała również Złotą Płytę za sprzedaż ponad 10.000 egzemplarzy singla „Kaktus” oraz nominację do nagrody Fryderyk 2017 w kategorii Debiut Roku.

„Pysk. To energia i haj. Ciemność i światło, w połączeniu z lekkością i rytmicznością beatu. Łagodność wokali, które jednak często nieoczekiwanie tną na ostro. Pysk to świat oglądany przez pryzmat wyobrażeń i humoru, czasem z przymrużeniem oka, a czasem bardziej na poważnie. Ale z dystansem. Pysk to kontrasty, wycieczki na kosmodrom, intymność ciała, miłość i kochanie. Pysk to wreszcie wybuch koloru i sposób zmierzenia się z rzeczywistością, poprzez spoglądanie na świat i ludzi przez pryzmat piosenek. Nie zawsze o sobie. A to wszystko w oparach gęstego warszawskiego smogu, gdzie czasem można dostać w pysk”.

Leave a Reply