Baranovski prezentuje kolejny premierowy utwór

Piosenka pt. “Hey” to kolejna propozycja Baranovskiego, która zapowiada jego pierwszą płytę. Debiutancki singiel “Dym” został dobrze przyjęty przez rozgłośnie radiowe. Tym razem otrzymaliśmy jeszcze ciekawszą, niezwykle energetyczną i mniej komercyjną kompozycję.

Wojciecha Baranowskiego, występującego pod pseudonimem BARANOVSKI możecie pamiętać z programu The Voice of Poland. Można go spotkać na koncertach jako klawiszowca i gitarzystę zespołu XXANAXX. W przerwach koncertowych muzyk tworzył własny repertuar.

fot. materiały promocyjne

Z informacji od wydawcy:

Po sukcesie pierwszego singla młody wokalista i songwriter prezentuje kolejny kawałek. Tym razem BARANOVSKI nie celuje w radio. Łącząca ostre gitarowe riffy i elektroniczne smaczki piosenka “Hey” ma przede wszystkim pokazać jego wszechstronność, otwartość i odwagę w zdobywaniu serc słuchaczy. Dużo o muzyku mówią też jego koncerty. Świetne przyjęcie podczas tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu zaowocowało wieloma koncertowymi propozycjami, w tym kilkoma podczas prestiżowych festiwalowych wydarzeń.

 

Leave a Reply