Ramona Rey z wyjątkowym koncertem i pierwsza rocznica wydania płyty “4”

11 maja w podziemiach Teatru Wielkiego w Warszawie odbędzie się wyjątkowy koncert Ramony Rey. W ten sposób wokalistka będzie świętować pierwszy rok, który minął od wydania płyty “4”.

Album promowały single i teledyski “Jak ty” oraz podwójny, piękny obraz do “Kim być/Seneka”.

 

fot. materiały promocyjne

Jak mówi Ramona:

“Za chwilę minie rok od wydania płyty “Ramona Rey 4”. Nie chodzi mi o celebrowanie a raczej o dopowiedzenie wszystkiego, czego nie zdążyłam przez ten rok. Dużo energii na koncertach poświeciłam, wersjom akustycznym dlatego teraz wracam wracam do źródła. 11 maja zagram głównie elektronicznie ale będę miała przy sobie gitarę i pianino. Będą też goście. Do zobaczenia!”

Bilety do nabycia tutaj: https://www.biletomat.pl/koncerty/ramona-rey-6583/

Z naszej recenzji płyty “4”:

Kolejna płyta Ramony Rey pt. “4” to oddalenie się od wcześniejszych dokonań. W całej syntezie drobnych dźwięków, ukrytych niuansów i wielobarwności kompozycyjnej, nie ma już w melodiach zbyt czytelnego przekazu, jak to bywało wcześniej.

Charakterystyczna maniera wokalna i pewnego rodzaju udziwnienia muzyczne, ciągle nie będą przystępne dla przypadkowego słuchacza. Także jeśli nie byliście w stanie przebrnąć przez wcześniejszą twórczość wokalistki, tym razem także nie będzie łatwo.

Tym bardziej, że to muzyka wymagająca większego niż wcześniej skupienia, choć ciągle oparta na szeroko pojętym elektropopie. Jedno jest też pewne, podobnej produkcji nie znajdziecie na rynku muzycznym w Polsce.

Leave a Reply