Projekt muzyczny Bajki o Dorosłych z premierowym utworem

Bajki o Dorosłych to nowy projekt na polskim rynku muzycznym. Jego autorami są Hubert „Jahdeck” Pyrgies z zespołu Chonabibe oraz Stanisław „Staszic” Leszczyński z zespołu NeoKlez.

Ich premierowy utwór pt. “Byle dalej” odznacza się niewspółczesną formą przekazywania emocji, ale będący w otoczeniu jak najbardziej nowatorskim.

Jazzowo-klasyczne naleciałości łączą się z syntezatorowym tłem, który nadaje dzisiejszego tonu. Czasem wokal zmienia się w nienachalną melodeklamację.

fot. materiały promocyjne

Knajpiana rytmika uderza w nowoczesny rytm, tworząc spójną i bardzo oryginalną całość. Zespół zapowiedział całą płytę, która pojawi się już w czerwcu tego roku.

 

“Ich współpraca rozpoczęła się już 10 lat temu, kiedy po raz pierwszy wystąpili razem na deskach lubelskich scen. Teraz połączone siły dwóch różnych muzycznych światów, które reprezentują artyści zaowocowały nowatorskim albumem producenckim. Przenikliwe, intymne teksty, połączone z niesztampowymi melodiami i rytmami oscylującymi między hip hopem, housem a nawet muzyką klasyczną, trafiają jak pocisk w uszy słuchaczy i nie dają się zapomnieć przez długi czas.”

 

Leave a Reply