12 maja koncert zespołu Ms. Obsession w Warszawie

27 października 2017 roku ukazał się album “Manekin” Ms. Obsession, którego wydawcą jest Agencja Muzyczna Polskiego Radia. A już w najbliższą sobotę 12 maja w warszawskim Klubie SPATiF odbędzie się jej koncert promocyjny.

Ms. Obsession i jej twórczość to elektroniczno – oniryczna opowieść muzyczna. Inspiracją dla powstania płyty była zarówno twórczość surrealistów jak i Davida Lyncha, czy Michaiła Bułhakowa.

Swoje bogactwo brzmień album zawdzięcza współpracy z cenionymi producentami sceny elektronicznej w Polsce takimi jak: En2ak, Sotei, Teielte (Uknowme Records), Agim Dżeljilji, ka-meal czy Rafał Smoleń.

Jej propozycje muzyczne są nowoczesne i oryginalne. Nie brakuje w nich melodyki, ale też charakterystycznych opowieści osadzonych głęboko w spójnej elektronice.

Muzyczna działalność Ms. Obsession została niejednokrotnie doceniona: w 2013 roku została laureatką konkursu organizowanego przez Tricky’ego – legendy Massive Attack – stworzyła tekst i melodię jego muzyki. W marcu 2017 roku zakwalifikowała się do półfinału International Songwriting Competition organizowanego w USA.

Teraz macie tę niepowtarzalną okazję usłyszeć wokalistkę na żywo! Artystce na scenie towarzyszą: Paulina Atmańska (syntezatory, pianino), Wojciech Sobura (perkusja), Krzysztof Zagajewski (gitara, gitara basowa).

https://www.facebook.com/events/1833662333593445/

 

Leave a Reply