Holak feat. Ralph Kamiński w “Najlepsze najgorsze wakacje”

“Najlepsze najgorsze wakacje” jest drugim singlem z nadchodzącej, solowej płyty HOLAKA, nad którą muzyk właśnie pracuje. Przypomnijmy, że niedawno ukazała się jego płyta z formacją Małe Miasta pt. “Plecy pomników”.

Gościnnie w nowym utworze pojawia się Ralph Kamiński. Kompozycja jest w wyraźnym stylu Holaka, z okrojonym wręcz nieco syntetycznym beatem i charakterystycznym tekstem. Holak nie tylko napisał tekst, stworzył do niego muzykę, ale i był pomysłodawcą klipu, który jest w VHS-owym stylu. Utwór miał premierę w 26. urodziny muzyka.

fot. kadr z klipu (Mateusz Holak i Ralph Kamiński)

Mateusz Holak zaskoczył także rok temu, kiedy to w Walentynki, bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi ukazał się jego długo wyczekiwany solowy album. Tytułu ,,The Introvert” nie znajdziemy jednak na stojakach z płytami, tylko… na półkach z prasą muzyczną. Został on bowiem wydany w formie magazynu z CD, stanowiącymi nierozłączną całość.

REALIZACJA KLIPU: Michał Jagiełło SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Mateusz Holak MAKE-UP: Joanna Kucharska KIEROWNIK PRODUKCJI: Mariusz Maurycy

 

Leave a Reply