AGE CONNECT & ROCKAWAY z przebojem na lato! Posłuchaj singla “Disco Knights”

AGE CONNECT & ROCKAWAY zaprezentowali drugi wspólny singiel zatytułowany „Disco Knights”. To kolejne “Disco Dance Journey” w klimat lat 70.

Po udanym debiutanckim singlu „Sound Station”, AGE CONNECT & ROCKAWAY prezentują swój drugi singiel zatytułowany “DISCO KNIGHTS“. Ten bardzo oczekiwany utwór przenosi słuchaczy w nostalgiczną podróż dyskotekową, oddając esencję tętniącą życiem sceny imprezowej z lat 70.

AGE CONNECT & ROCKAWAY, czyli kolaboracja doświadczonych muzyków, wydaje swój drugi singiel “Disco Knights“. Czerpiąc inspirację ze złotej ery disco, ich muzyka jest połączeniem zaraźliwych beatów, groovy rytmów, soulful melodii i niezwykłego wokalu.

fot. materiały prasowe

Disco Knights” to pulsujący hymn, który zawiera euforię dyskotekowych parkietów z lat 70. Utwór emanuje zaraźliwą energią, zapraszając słuchaczy do zanurzenia się w świecie rytmu i świętowania. Z funky gitary, groovy ścieżki basowe, rytm synthis & struny i wokalu, AGE CONNECT & ROCKAWAY dostarcza bardzo nowoczesną interpretację ery disco, pozostając wiernym jego istocie. Tekst mówi nam tylko, żeby robić to, co chcemy, czuć się wolnym i tańczyć, kiedy i gdzie chcemy!

Czy jesteś fanem disco lub nowicjuszem w gatunku, “Disco Knights” obiecuje niezapomniane wrażenia, które wykracza poza czas i złapać cię od pierwszej chwili.

Połącz się z AGE CONNECT & ROCKAWAY: Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydaniami, śledząc AGE CONNECT & Rockaway w mediach społecznościowych & www.age-connect.com. Dołącz do dyskusji i podziel się swoimi emocjami za pomocą hashtagu #DiscoKnights.

 

Leave a Reply