Utwór o złożonej relacji międzyludzkiej. Paweł Tur z nowym singlem “Pomysł na dziś”

19 czerwca ukazał się w serwisach streamingowych nowy, poruszający singiel Pawła Tura. Utwór “Pomysł na dziś” powstał we współpracy, m.in. z Markiem Kościkiewiczem.

Za produkcję oraz słowa utworu “Pomysł na dziś” odpowiada Marek Kościkiewicz, a za muzykę – Radek Bieńkuński. To emocjonalna podróż przez zawiłości ludzkich relacji, która już czeka na odkrycie przez słuchaczy.

Pomysł na dziś” to singiel, który porusza serca i umysły. Piosenka opowiada o osobie, która zmaga się z niepewnością i rozczarowaniem wobec kogoś bliskiego, kto wydaje się być nieprzewidywalny i niekonsekwentny w swoich działaniach i uczuciach. To opowieść o pragnieniu bliskości i autentyczności, która kontrastuje z powierzchownością i niepewnością. – tak o piosence mówi Paweł Tur

fot. materiały prasowe

Teledysk do piosenki, obrazuje te emocje i kontrasty, dodając kolejny wymiar do już głębokiego przekazu utworu. Paweł Tur, znany ze swojej zdolności do tworzenia poruszających piosenek, oddaje utwór, który pozostaje w pamięci długo po jego wysłuchaniu. Doświadcz pełni emocji, jakie niesie ten wyjątkowy singiel, i pozwól sobie na chwilę refleksji nad złożonością ludzkich relacji. To poetyckie przedstawienie ludzkiej natury i dylematów, z którymi się mierzymy w poszukiwaniu prawdziwego połączenia z innymi.

*****

Słuchaj singla “Pomysł na dziś” w serwisach streamingowych oraz na YouTube. 

 

Leave a Reply