Wojtek Cugowski z rockową balladą “Zaplątani”

Wojtek Cugowski zaprezentował nowy utwór o zakochaniu i szczęśliwym zaplątaniu we wspólne życie. Do singla “Zaplątani” powstał teledysk, w którym pojawił się Olek Różanek, nad którego debiutanckim albumem objęliśmy patronat medialny.

Wychowany na klasyce rocka wszechstronnego wirtuoz gitary i wokalista o swojej nowej piosence mówi tak: „W tych ciężkich czasach chciałem zaprezentować coś lekkiego, zwiewnego i przyjemnego w odbiorze. A cóż może być bardziej przyjemnego niż obserwowanie rozkwitu miłości między dwojgiem ludzi w jej najbardziej intensywnym, „nowalijkowym” okresie?. To dynamiczna, rockowa ballada. Hardrockowe brzmienia gitary spotyka się tu z popową melodią. Mogłem wykazać się jako instrumentalista i wokalista, ważne są też nastrojowe chórki w chwytliwym refrenie. To stylistyka, która jest mi zdecydowanie najbliższa. Dla niektórych może niedzisiejsza, ale dla mnie – ponadczasowa.”

Piosenki można słuchać za pośrednictwem wszystkich platform streamingowych, a do sieci trafi teledysk w reżyserii Dominika Czecha. W rolach głównych wystąpili Adrianna Janowska-Moniuszko, Olek Różanek i… Wojtek Cugowski.

 

Wojtek Cugowski – “Nie czekaj na znak” [RECENZJA]

Leave a Reply