Piotr Cugowski z koncertem w Łodzi [FOTORELACJA]

Piotr Cugowski zabrał słuchaczy w niezwykłą muzyczną podróż podczas koncertu w Łodzi. Wielbiciele talentu wokalnego Piotra mieli okazję usłyszeć na żywo największe przeboje i niegrane dotąd utwory. Wydarzenie, które odbyło się 29 maja, stanowiło część jubileuszowej trasy koncertowej “40 i 4”.

Piotr Cugowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i elektryzujących męskich głosów w Polsce. Uwielbiany przez publiczność nie tylko za osobliwy talent, ale i za oryginalność oraz pozytywną energię. Wziął trzykrotnie udział jako trener wokalny w programach „The Voice of Poland” i „The Voice Senior”.

fot. Bartosz Kuśmierski Photography

Z okazji 20-lecia na scenie i 44. urodzin Piotr Cugowski postanowił wyruszyć w trasę koncertową „40 i 4”, będącą podsumowaniem jego dotychczasowej działalności artystycznej. Na koncercie usłyszeliśmy nie tylko największe przeboje artysty, ale także nowości z nadchodzącej płyty, której premiera zapowiedziana jest na 2024 rok.

Na scenie wybrzmiały piosenki z repertuaru zespołu Bracia, któremu Piotr przewodził przez kilkanaście lat („Wierzę w lepszy świat”, „Nad przepaścią”, „Po drugiej stronie chmur”, „Niepisane”, „Za szkłem”). Były też utwory pochodzące z pierwszego solowego albumu – „40” („Kto nie kochał”, „Zostań ze mną”, „Daj mi żyć”, „Takich jak my nie znał świat”).

 

fot. Bartosz Kuśmierski Photography

Leave a Reply