Kasia Wilk z nowym utworem “Bez dram”!

“Bez dram” to tytuł nowej piosenki Kasi Wilk, do której powstał teledysk w stylu retro.

Kasia Wilk wypuściła nowy singiel. Nie byle jaki, a przede wszystkim odrobinę zaskakujący. Dotąd znana była bardziej z lirycznych, spokojnych kompozycji, a tym razem postawiła na prawdziwy retro disco-soul. Jest zwiewnie, tanecznie, pozytywnie. Czas by się bawić, “Bez dram”.

fot. materiały prasowe

Utwór “Bez dram” powstał we współpracy z producentem Tomaszem Busławskim (Buslav) który tchnął w nią produkcyjne współczesne retro. Tekst oddaje przekonania Artystki o szeroko rozumianym body-positive który według niej nie jest tylko ruchem traktującym aspekty fizyczne ludzkiego ciała ale synonimem równouprawnienia i tolerancji do świata i ludzi który zaczyna się od życzliwości do siebie. Od poczucia bycia wystarczającym zaczyna się bowiem prawdziwe spokojne i szczere życie a akceptacja własnej odmienności rozpoczyna rzeczoną życzliwość – podsumowuje Kasia Wilk.

Teledysk do piosenki „Bez dram” utrzymany jest w stylistyce retro i odnosi się do brzmień pojawiających się w utworze. Od samego początku artystka wyobraziła sobie go w towarzystwie energicznego czasem dzikiego tańca. Taniec w teledysku opowiada o skrajnych emocjach w ciele i nawiązuje do występów telewizyjnych zespołów muzycznych z minionych dekad.

 

Kasia Wilk – “Światłocień live” w ramach akcji #zostańwdomu

Leave a Reply